Opublikowano dnia 17 cze 2024

Dzień Otwarty Octoschool 25.06.2024

Octoschool serdecznie zaprasza wszystkich kandydatów oraz kandydatki w wieku 5 – 7 lat na DZIEŃ OTWARTY – WEJDŹ W INTERAKCJĘ ZE SZTUCZNĄ INTELIGENCJĄ!

📅 25 CZERWCA, GODZ. 9.00-12.00
📌 CIESZYŃSKIEGO 1A, 80-809 GDAŃSK

Zajęcia te mają na celu w przystępny i angażujący sposób przybliżyć tematykę sztucznej inteligencji (AI). Dzięki nim uczestnicy zrozumieją, jak funkcjonują nowoczesne technologie, które otaczają nas na co dzień.

Damian Harateh – przedsiębiorca, wykładowca i popularyzator nauki. Specjalizuje się w tematyce generatywnego AI, e-commerce oraz błędów poznawczych. Organizator konferencji Meet Commerce i Meet AI Wykładowca na Akademii Leona Koźmińskiego na kierunkach Psychologia Biznesu oraz Psychologia i Nowe Technologie, gdzie wykłada na temat generatywnego AI – jego potencjału, zastosowaniach oraz zagrożeniach.

Absolwent University of Kent, University College London i Akademii Leona Koźmińskiego – na kierunkach prawo, finanse i rachunkowość, informatyka oraz psychologia. Członek Rady Programowej OctoSchool, odpowiedzialny za doradztwo technologiczne.

Ilość miejsc jest ograniczona!

Prosimy rodziców o zgłoszenie chęci wzięcia udziału dzieci w dniu otwartym mailowo ✉ kontakt@octosc:hool.edu.pl lub telefonicznie 📞 510 799 787.