Opublikowano dnia 02 lut 2023

Spotkanie informacyjne 21.03 o 18:00

Poznajmy się w Octoschool – spotkanie informacyjne 21 marca

Wybór szkoły podstawowej to ważny moment dla całej rodziny. W decyzję są zaangażowani zarówno rodzice, którzy chcą wybrać jak najlepiej oraz dzieci, które potrzebują czuć się w szkole bezpiecznie, także emocjonalnie. Rosnąca świadomość rodziców dotycząca współczesnych wyzwań edukacyjnych oraz potrzeb rozwojowych dzieci wpływa na rosnące oczekiwania. I słusznie! 

Zmierzyliśmy się ze zmieniającymi się potrzebami szkolnictwa i stworzyliśmy autorską szkołę, w której kształcimy kompetencje przyszłości, wykorzystujemy nowoczesną technologię, pracujemy metodą projektu i jako pierwsi w Polsce działamy w modelu Future Classroom Lab zgodnie z wytycznymi European Schoolnet.

Wraz z nadejściem wiosny, zapraszamy do udziału w spotkaniu informacyjnym.

Wtorek 21 marca, godzina 18:00

Gdańsk, ul. Cieszyńskiego 1A

  • Zaprezentujemy model Future Classroom Lab w praktyce
  • Opowiemy o autorskim programie nauczania
  • Odpowiemy na wszystkie pytania
  • Zabierzemy Cię na wirtualny spacer po szkole z wykorzystaniem okularów VR
  • Zapewnimy 2h zajęć z elementami robotyki oraz animacji dla Twojego dziecka

Warsztaty dla dzieci są bezpłatne, ale liczba miejsc jest ograniczona! Zarezerwuj miejsce dla siebie i swojego dziecka:

tel. 510799787

kontakt@octoschool.edu.pl

Formularz zgłoszeniowy

Jesteś zainteresowany najnowszymi wydarzeniami w naszej szkole? Obserwuj nas na facebooku!